Зустріч Путіна і Байдена: Гармаш розповів, чого очікувати в ТКГ

Сергій Гармаш розповів, як триває переговорний процес в робочих групах

Зустріч Путіна і Байдена: Гармаш розповів, чого очікувати в ТКГ

Напередодні зустрічі президента США Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним нічого проривного в Тристоронній контактній групі бути не може - про це заявив представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Я не чекаю нічого нового, ніяких проривних результатів від завтрашнього засідання ТКГ. Сьогодні відбулися робочі групи ТКГ. За моєю інформацією, засідання політичної та гуманітарної підгруп виявилися безрезультатними. Той самий порядок денний  повторюється вже рік, тому завтра немає підстав очікувати якихось серйозних рішень. До того ж ми всі розуміємо, що напередодні зустрічі Байдена і Путіна нічого проривного не може й бути", — сказав він.

Читайте також: Кравчук зробив несподівану заяву про переговори щодо Донбасу: "Вперше говорю про це"

Популярні відео

Гармаш вважає, що Україна повинна чітко триматися своєї позиції.

"Наша лінія, я вважаю, повинна бути незмінною — тримати оборону, насамперед не дозволяти активізувати ОРДЛО як сторону конфлікту, таким чином не дозволяти Росії уникати відповідальності за те, що вона робить на нашій території з нашим Донбасом, і змушувати її колись піти звідти, якщо вона відчуватиме свою відповідальність. Поки що це дуже складне завдання, тому нічого не чекаю", — сказав він.

Читайте також: Путін дасть обіцянку — ексдепутат дав прогноз щодо зустрічі з Байденом

Нагадаємо, зустріч президентів Росії та США Володимира Путіна і Джо Байдена відбудеться в Женеві 16 червня.

Джерело Україна 24 Теги