Є результати: Ткаченко відзвітував про роботу Центру інфобезпеки

Олександр Ткаченко розповів, коли можна буде побачити напрацювання Центру інформаційної безпеки

Є результати: Ткаченко відзвітував про роботу Центру інфобезпеки

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24", як просувається робота Центру інформаційної безпеки.

"Почав роботу Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, вже є видимі результати його роботи. Скоро запуститься сайт, і буде презентація нових проєктів. Вже проведено роботу з приводу конкретних фактів, коли ми пояснювали та викривали фейки й дезінформацію. Паралельно йде робота з медіаграмотністю, з гігієною інформації, яку ми отримуємо звідусіль, переважно з соціальних мереж. Це амбітна програма, яку ми робитимемо разом з різними НГО, які вже в цій сфері напрацювали багато цікавих речей, а також з Міністерством освіти", — сказав він.

Читайте також: Захищеність низька — експерт розповів про важливу проблему безпеки України

Популярні відео

За словами Ткаченка, скоро Центр презентує цікаві напрацювання.

"Є конкретні напрацювання - на його сторінці в Facebook ви можете побачити ті статті, які з'явилися в результаті роботи центру. Найближчим часом буде ще багато цікавих подій. Приходять нові люди, і ми найближчим часом презентуємо ті речі, які вони планують зробити до кінця року", — пообіцяв міністр.

Раніше заступник голови комітету Ради з питань освіти, науки й техніки Сергій Колебошин розповів про важливість навчання на тему кібербезпеки.

Нагадаємо, у травні президент Володимир Зеленський оголосив, що в Україні відбудеться офіційне відкриття Центру кібербезпеки, а також про створення університету з кібербезпеки.

Джерело Україна 24 Теги