Ляшко озвучив пропозицію Зеленському: Можна заробити мільярди в бюджет

Олег Ляшко розповів, як за допомогою державних дач отримати дохід у бюджет

Ляшко озвучив пропозицію Зеленському: Можна заробити мільярди в бюджет

Державні дачі для чиновників необхідно продати, заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"Потрібно не порядок наводити, а весь цей комуністичний заповідник взагалі закрити. А то, дивіться, одних виселяють — інші заселяться, яка різниця? Ну поміняються прізвища, а бюджет і надалі витрачатимуть на комуналку, на утримання, на охорону... Там держохорона їх охороняє. Чому платники податків, ми з вами, будемо охороняти їх, їхніх коханок, яких вони привозять? Який у цьому державний інтерес? Всі ці комуністичні привілеї потрібно прибрати.

Більш того, у кожного з них є будинок, і не по одному. Нехай живуть у своїх будинках. Візьміть, всі реєстри відкриті, все майно відкрито, можна зайти й подивитися - скільки у кого будинків і землі. Вони бідкаються, що у них висока комуналка? Так квартири свої по 500 м триповерхові продайте і в'їдьте в меншу квартиру — менше будете платити комуналки. Але чому українці повинні всю цю розкіш оплачувати? Своїм коштом, у тебе гроші є — живи як хочеш. Більшість для країни нічого не зробили, а живуть на цих дачах, і деякі навіть приватизували", — сказав він.

Читайте також: Без села немає України: Ляшко назвав єдину умову виживання селян

Популярні відео

Ляшко вважає, що внаслідок продажу можна отримати кошти в бюджет.

"У мене є пропозиція до президента Зеленського — все продати. Там 70 або 80 га землі на Дніпрі, шикарний ліс. Продати з аукціону, повірте, там мільярди можна заробити. І ось гроші на підвищення зарплат медикам, на фінансування армії. Мінімум 10-20 млрд, охочі знайдуться, куплять. І бюджет виграє, і не потрібно буде платити за утримання дармоїдів. Повинна залишитися одна президентська резиденція, і то не для президента, а для прийому іноземних гостей. І більше нічого не треба", — заявив він.

Раніше експрем'єр-міністр Арсеній Яценюк розповів, як потрібно вчинити з державними дачами.

Джерело Україна 24 Теги