Коли Україна може вступити в ЄС і НАТО: прогноз російського політолога

Станіслав Бєлковський пояснив, що в політиці України не подобається західним партнерам

Коли Україна може вступити в ЄС і НАТО: прогноз російського політолога

Україна може вступити до Європейського Союзу не раніше ніж за 15 років, а її членство в НАТО можливе лише після вирішення проблеми Криму та Донбасу.

Про це в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" розповів російський політолог Станіслав Бєлковський.

"Не може йтися про повноформатний вступ України до ЄС протягом принаймні 15 років, а щодо НАТО – до формального вирішення проблеми Криму та ОРДЛО. Тут ми взагалі не можемо навіть приблизно оцінювати терміни вирішення цих проблем", - заявив російський політолог.

Читайте також: Загроза для всієї Європи: віцепрем'єрка розповіла про небезпечну зброю Росії

Популярні відео

На думку Бєлковського, з точки зору "інтересів і філософії відносин з Заходом – це дотримуватись курсу на європейські реформи всередині країни".

"По-перше, не припускати таких речей, як фактично підміну судової гілки влади виконавчою, як це, наприклад, у ситуації із санкціями, які вводяться рішеннями РНБО без рішень судів. У процедурі зміни керівництва "Нафтогазу", коли наглядова рада була розпущена на один день, що, звичайно, не подобається західним партнерам, які керуються не лише геополітичними та геоекономічними інтересами, але ще й принципами, на яких будується сучасна система влади", - заявив він.

Читайте також: Це не питання України: віцепрем'єрка сказала, від кого залежить інтеграція в НАТО

Раніше віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі телеканалу "Україна 24" сказала, чому Україну не запросили на саміт НАТО, який відбудеться 14 червня в Брюсселі.

Джерело Україна 24 Теги