Політолог про зустріч Зеленського і Байдена: не треба втискуватися в формат

Людмила Зубрицька розповіла, чи зустрінеться Байден із Зеленським перед зустріччю з Путіним

Політолог про зустріч Зеленського і Байдена: не треба втискуватися в формат

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з президентом США Джо Байденом до його зустрічі з главою РФ Володимиром Путіним. Чому важлива ця зустріч, розповіла політологиня Людмила Зубрицька в програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24".

"Україна дуже зацікавлена ​​в тому, щоб зустріч відбулася. Напередодні важливих переговорів (Байдена і Путіна - ред.) увесь світ знаходиться на паузі, в очікуванні того, як пройде зустріч, якою буде риторика. Ми намагаємося трактувати сигнали - офіційні заяви Кремля і Білого дому, які вони кидають один одному. А ми намагаємося читати між рядків, розуміючи, що зустріч необхідна для стабільності у світі", — сказала вона.

Читайте також: Україна не залишиться сам на сам з Росією — Кравчук про зустріч Путіна і Байдена

Популярні відео

На думку експертки, зустріч Байдена з Зеленським до зустрічі з Путіним не відбудеться.

"Щодо України - нам би хотілося, щоб це питання було першим на порядку (денному - ред.) цієї зустрічі. Але, звичайно, першим воно не буде. І нам би хотілося, щоб відбулася зустріч Байдена і Зеленського до цих переговорів. Але я не дуже впевнена, мені здається, цієї зустрічі не буде. Можливо, телефонна розмова...

Це двосторонні переговори, Україна — не сторона, а одне з питань. Там будуть й питання інших країн, де є агресія Росії. І ми не можемо сказати, що обов'язково повинні втиснутися в цей формат. Звичайно, було б чудово, якби риторика Байдена була жорсткішою, і щоб відбулася зустріч із Зеленським. Але мені здається, що цієї зустрічі не буде", — сказала вона.

Читайте також: Байден перед зустріччю з Путіним матиме контакти з Зеленським: деталі від МЗС

Нагадаємо, зустріч президентів Росії та США Володимира Путіна і Джо Байдена відбудеться в Женеві 16 червня.

Джерело Україна 24 Теги