Декларації про доходи стануть обов'язковими для всіх — нардеп розкрив подробиці

Муса Магомедов пояснив, чому важливо чітко прописувати законодавчі норми про декларації

Декларації про доходи стануть обов'язковими для всіх — нардеп розкрив подробиці

Всі українці заповнюватимуть декларації про доходи — про це заявив позафракційний народний депутат Муса Магомедов у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"За доведений обман у деклараціях, коли немає сумнівів, що це не помилка, потрібно карати. Для того щоб заповнити першу декларацію, я витратив місяців три, щоб не допустити жодної помилки. Більш того, я звернувся до юристів, попри те, що у мене всі доходи білі, з усього сплачені податки. Я платив юристам, щоб вони мені допомагали, вони знають, як це працює, як це потрібно робити. Зараз ми тренуємося на депутатах, потім все це чекає на вас", — сказав він.

Читайте також: Ексміністр розкритикував закон про прожитковий мінімум: "Це злочинно, це ганьба"

Популярні відео

За словами Магомедова, зі складнощами при заповненні може зіткнутися будь-хто.

"Треба розуміти, що всі українці будуть заповнювати декларації, це питання часу. Ми йдемо в цьому напрямку, і потім кожен з вас зіткнеться з цим законодавством. Тому дуже важливо ретельно прописати - що таке обман, а що таке помилка", — сказав він.

Раніше нардеп Ігор Фріс виступив проти повернення кримінальної відповідальності за неправдиву інформацію в деклараціях про доходи чиновників і політиків.

Джерело Україна 24 Теги