Ми в критичному стані: екснардеп забив на сполох через війська Росії біля кордонів

На думку Андрія Тетерука, загроза нападу реальна

Ми в критичному стані: екснардеп забив на сполох через війська Росії біля кордонів

Росія не відмовилася від агресивних намірів щодо України, загроза прямого наступу армії РФ зберігається.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заявив колишній народний депутат, військовий Андрій Тетерук, коментуючи нарощування військ РФ біля українських кордонів.

"Загроза реальна. Якщо аналізувати діяльність Росії і НАТО ширше, то ми бачимо абсолютно протилежні наміри і поведінку. НАТО - оборонний блок країн для захисту один одного від агресії, з їхнього боку жодного разу з моменту створення не були зафіксовані агресивні наміри. Росія, навпаки, відтоді, як розпався Радянський Союз, брала участь у великій кількості агресивних воєн, розпалюванні і заморожуванні конфліктів", - підкреслив Тетерук.

Читайте також: Фаріон про війну з Росією: треба перестати нити про мир

Популярні відео

Як зазначив екснардеп, "говорити, що нібито Російська Федерація себе захищає, це називати біле чорним і ігнорувати здоровий глузд".

"З огляду на те, як Росія, наприклад, дозволяла собі бомбити Сирію або використовувати війська в інших точках планети, - ми зараз перебуваємо в дуже критичному стані можливості застосування російських військ, що знаходяться біля кордону", - заявив він.

Читайте також: Звідки може напасти Росія: в Держприкордонслужбі дали відповідь

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу оголосив, що до кінця 2021 року на заході Росії будуть сформовані близько 20 нових військових частин і з'єднань. Такий крок пояснюється збільшеною військовою загрозою НАТО.

Раніше російський політик Дмитро Гудков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи варто Україні побоюватися російських військ з боку Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги