Полів марихуани не буде: нардеп розповів деталі гучного законопроєкту

Мар'ян Заблоцький розповів, в якій формі буде легалізований медичний канабіс

Полів марихуани не буде: нардеп розповів деталі гучного законопроєкту

Група народних депутатів зареєструвала в Раді законопроєкт про регулювання обігу медичної марихуани. Про що в ньому йдеться, розповів депутат від "Слуги народу" Мар'ян Заблоцький в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Ми фактично прирівнюємо медичний канабіс до морфію, у нас є близько 50-60 різних препаратів, що містять серйозні наркотичні речовини, значно гірші за канабіс, які є в обігу, але їх можна отримати тільки за рецептом лікаря, а виробництво суворо регулюється. Фактично ми переносимо медичний канабіс в той же перелік, що й опіати, які дозволені як ліки", — сказав він.

Читайте також: Легалізація медичного канабісу в Україні: "слуга народу" назвала проблему

Популярні відео

Депутат зазначив, що про поля з марихуаною і сигарети з нею мова не йде.

"Відповідно до законопроєкту, вирощувати канабіс можна виключно в закритих приміщеннях, теплицях, за ліцензією, під жорстким наглядом, ні про які поля не йдеться. Хочу підкреслити, що коли ми говоримо про медичний канабіс, це не означає, що будуть дозволені якісь сигарети. Ні, це препарати, які будуть містити екстракт канабісу", — сказав він.

Нагадаємо, що нардепи зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт про легалізацію медичного канабісу в Україні. Автори документа запевняють, що не допустять використання канабісу в немедичних цілях. Противники легалізації побоюються, що це призведе до безконтрольного розповсюдження наркотичної речовини.

Можливість легалізації канабісу викликала широку суспільну дискусію, в яку включилися лідери думок. Наприклад, журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав плюси легалізації зброї та канабісу в Україні.

Джерело Україна 24 Теги