Вкрали мільйони гектар: Арахамія емоційно заступився за ринок землі

Давид Арахамія розповів, чим вигідне відкриття продажу землі

Вкрали мільйони гектар: Арахамія емоційно заступився за ринок землі

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24" емоційно висловився на захист відкриття ринку землі, яке заплановане на 1 липня цього року.

"Зайдіть в інтернет, нехай будь-хто, хто який сидить у залі або дивиться телевізор набере "куплю землю" — і побачить мільйони оголошень, де земля коштуватиме від 500 доларів до 1500 доларів. За 30 років у нас був державний банк землі десятки мільйонів гектар. Тільки за останні 8 років вкрали 5 млн гектар через різні схеми. У нас в усіх партіях є люди, у яких банк землі понад 100 тис. гектар, які нам по телевізору лицемірно розповідають..." — сказав він.

Читайте також: Депутати показали своє справжнє обличчя — у Зеленського висловилися про важливий закон

Популярні відео

Арахамія зазначив, що тепер всі земельні питання повинні вирішуватися на рівні територіальних громад.

"Ми говоримо: люди, у вас є земля? Хочете — продайте, якщо ви вважаєте, що вас розводять, то просто не продавайте, обробляйте. Щоб село не розвалилося, як останні 5 років його розвалювали, ми відкриваємо нові школи, ремонтуємо садки, робимо дороги. Купа податків тепер йде в ОТГ. Тепер ми всю землю, питання стосовно якої раніше треба було їхати вирішувати в Київ, спустили вниз, в ОТГ, і говоримо: хай громада сама стежить і вирішує. Ви просто лицемірну виставу тут влаштували! Всі сьогодні купують — продають землю, виводять через схеми, не платять ніяких податків, а ви говорите "дайте людям вила, нехай борються з розкуркуленням", — сказав він.

Читайте також: Українці стануть біднішими: експрем'єр розкритикував земельну реформу

Нагадаємо, з 1 липня 2021 року в Україні набуває чинності закон про відкриття ринку землі. До його вступу в силу в Україні діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Джерело Україна 24 Теги