Кравчук зробив несподівану заяву про переговори щодо Донбасу: "Вперше говорю про це"

Леонід Кравчук розповів, чому потрібно реформувати всю систему переговорів

Кравчук зробив несподівану заяву про переговори щодо Донбасу: "Вперше говорю про це"

У Німеччини та Франції немає монополії на вирішення проблем між Україною та Росією — про це заявив експрезидент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Я підтримую ідею реформування всієї системи, яка склалася після агресії Росії проти України. Ми 7 років на мінському майданчику працюємо, будемо говорити відверто, реальних результатів переговорів немає, війна триває і посилюється. Нормандський формат не приніс конкретних результатів, тому що немає там такої наполегливої позиції щодо позицій України та Росії, чогось вони теліпаються між Росією та Україною, і іноді я відчуваю, що вони перевагу надають Росії", — сказав він.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу можуть перенести з Мінська: Арестович розкрив деталі

Популярні відео

За словами Кравчука, потрібні нові шляхи вирішення проблеми на Донбасі.

"Не можуть Франція і Німеччина, я вперше говорю про це, монополізувати справу з Україною і Росією, це потрібно розширювати, об'єднувати зусилля для того, щоб вплив на Росію був масштабнішим, більш системним і результативним. Я підтримую президента в тому плані, що потрібно шукати нові шляхи для досягнення миру на Донбасі. Потрібно надати мінському майданчику більш точні повноваження, зараз їх фактично немає, і, можливо, вести мінський формат на рівні посадових осіб високого рангу", — сказав він.

Раніше Кравчук пояснив, чому Мінськ не може бути майданчиком для переговорів щодо Донбасу і куди їх можна перенести.

Джерело Україна 24 Теги