Не можна їхати до Лукашенка — Кравчук назвав нову країну для переговорів щодо Донбасу

Леонід Кравчук пояснив, чому Мінськ не може бути майданчиком для переговорів

Не можна їхати до Лукашенка — Кравчук назвав нову країну для переговорів щодо Донбасу

Переговори щодо Донбасу необхідно переносити з Мінська. Про це заявив експрезидент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Білоруський майданчик зараз є неприйнятним, тому що те, що відбувається в Білорусі, — фактично протистояння опозиції та влади. По-друге, Білорусь демонструє репресивні методи щодо опозиції. Лукашенко явно показує свій диктаторський метод управління та діє проти власного народу, за що повинен історично відповідати, цього йому не забудуть. І в цей момент ми в Мінську будемо декларувати речі, що стосуються миру на Донбасі? Це просто нелогічно", — сказав він.

Читайте також: Україна буде жорстко відповідати - "слуга народу" про наміри Білорусі по Криму

Популярні відео

Кравчук підкреслив, що українська делегація не може їхати до людини, яка є союзником Володимира Путіна.

"Ми свою позицію висловили, я говорив про те, що потрібно замінити місце переговорів ТКГ на країну хоча б нейтральну. Як мені відомо, Польща, міністр закордонних справ сказав, що Польща могла б також бути місцем переговорів. Це вже питання не сумнівів, у нас їх немає. Українська делегація, враховуючи поведінку Лукашенка, який став сателітом агресора Росії та виконує волю Путіна, не може їхати до Білорусі, це нереально і неможливо", — сказав він.

Раніше член ТКГ Сергій Гармаш відреагував на те, що Лукашенко запросив бойовиків "ЛНР" до Мінська.

Джерело Україна 24 Теги