Депутати показали своє справжнє обличчя — у Зеленського висловилися про важливий закон

Федір Веніславський заявив про маніпуляції з боку деяких фракцій

Депутати показали своє справжнє обличчя — у Зеленського висловилися про важливий закон

В Конституційному суді розглядається подання на відповідність Конституції закону про ринок землі. Ситуацію прокоментував представник президента Володимира Зеленського в Конституційному суді Федір Веніславський в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Те, що сьогодні відбулося в Конституційному суді — це яскрава демонстрація того, що всі показали свої реальні обличчя. Партія" Батьківщина "разом з ОПЗЖ продемонстрували, що вони повністю підтримують суддю Тупицького, який з точки зору рішення РНБО вчиняв дії, які очевидно шкодять інтересам національної безпеки", — сказав він.

Читайте також: Не потрібно маніпулювати: "слуга народу" відповів Тимошенко щодо земельної реформи

Популярні відео

Веніславський пояснив, що розгляд справи спеціально гальмують.

"Сьогодні відбувалася штучна маніпуляція шляхом подачі цілої низки абсолютно безглуздих клопотань, починаючи від приводу до суду цих двох суддів (Тупицького і Космініна — ред.) і закінчуючи запрошенням президента. Жодне з них не було задоволено, суд оголосив перерву. Коли вона закінчиться, сказати складно, тому що це залежатиме від багатьох чинників, яким чином КСУ зможе розглядати це питання", — сказав він.

Нагадаємо, раніше міністр аграрної політики Роман Лещенко звинуватив політиків в піарі на темі земельної реформи.

З 1 липня 2021 року в Україні набуває чинності закон про відкриття ринку землі. До його вступу в силу в Україні діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

3 червня Велика палата Конституційного суду продовжила розгляд подання 48 і 53 народних депутатів щодо конституційності закону про ринок землі в Україні. Депутати стверджують, що прийняття парламентом закону відбулося з порушенням, а його положення суперечать положенням Конституції. В результаті суд вирішили відкласти через великої кількості клопотань від нардепів.

Джерело Україна 24 Теги