Не потрібно гучних заяв — політик розповів, чого чекати від засідання РНБО

Олександр Данилюк пояснив, що потрібно Україні для вступу до НАТО

Не потрібно гучних заяв — політик розповів, чого чекати від засідання РНБО

У п'ятницю, 4 червня відбудеться засідання Ради національної безпеки та оборони, на якому буде обговорюватися співпраця з НАТО та інші питання. Екссекретар РНБО Олександр Данилюк в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів, чого чекати від цього засідання.

"Останнім часом від РНБО очікуються резонансні гучні заяви, складно навіть собі уявити, що може обговорюватись. Щодо НАТО не потрібно ніяких гучних заяв, навпаки, вони дуже шкодять і показують, що просто немає при владі розуміння, що ж потрібно для того, щоб інтеграція з НАТО відбулася. НАТО — це не тільки військовий союз, частиною інтеграції до НАТО є питання демократії в країні, верховенства права, все те, що у нас шкутильгає. Насамперед не вистачає системного контролю над планами інтеграції", — сказав він.

Читайте також: Україні нескоро відкриють шлях до НАТО — експерт пояснив чому

Популярні відео

Данилюк розповів, що він пропонує зробити.

"Я б в цьому плані запропонував, зокрема, залучити громадськість до цього процесу, до щорічного моніторингу імплементації, для того, щоб цей аналіз мав об'єктивну складову, оцінку не тільки влади, а й з боку суспільства. Це важливий процес для всіх українців", — сказав він.

Раніше радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розповів, коли Україна зможе дійти до отримання важливих документів від НАТО.

Джерело Україна 24 Теги