"Тепер це буде культове місце": нардеп про ресторан Тищенка

Депутат від партії "Слуга народу" Олександр Качура вважає, що після скандалу ресторан Тищенка стане шалено популярним

"Тепер це буде культове місце": нардеп про ресторан Тищенка

Про скандал з київським рестораном депутата Миколи Тищенка "Велюр" висловився нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

"Не був там, але після карантину перевірю. Це легендарне місце тепер — чек у цьому ресторані тепер повинен підвищиться мінімум в два рази. Думаю, це буде культове місце, куди туристи, приїжджаючи до Києва, насамперед ходитимуть. Такої популярності в жодному з "мішленівських" ресторанів, не те що в Україні, немає", - сказав він.

Депутат додав, що у всій цій ситуації він бачить ознаки штучного скандалу.

"Мені здається, що ситуація не варта виїденого яйця. Це чисто накручена тема, оскільки Микола привертає до себе увагу своїм епатажем, своїми заявами. У нього є намір балотуватися в мери Києва, ми до речі не проводили це висування - якісь сили намагаються його збивати, це особисто моя думка", — сказав він.

При цьому Качура заявив про те, що Тищенко все ж повинен дати пояснення фракції, що робив у ресторані.

"Але ми повинні розібрати два питання. Перше, коли ми йшли в парламент, ми говорили, що всі рівні, і депутат, і громадянин повинні жити за єдиним законом. Тому ми розберемося на фракції — Микола дасть свої пояснення, що він там робив. Якщо йому ця будівля належить, і він проводить там активну кампанію боротьби з коронавірусом, проводить там якісь зустрічі, не використовуючи при цьому ресторан як заклад, і люди не платять за те, що його відвідують — чи має він на це право ... Напевно, має. Якщо ж люди відвідували за якимсь блатом ресторан, то Микола і його заклад повинен бути оштрафований найжорстокішим чином. Максимальний штраф повинен бути застосований. Але ми це з'ясуємо на засіданні фракції", — сказав він.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що ресторан "Велюр", що належав Миколі Тищенку, продовжує працювати попри карантин.

Читайте також

Популярні відео

Теги