Тепер справа за РНБО: "слуга народу" про засудження Радою режиму Лукашенка

"Ми будемо реагувати адекватно", - зазначила Верещук

Тепер справа за РНБО: "слуга народу" про засудження Радою режиму Лукашенка

Народна депутатка з фракції «Слуга народу» Ірина Верещук в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» прокоментувала голосування в Раді постанови про засудження влади Білорусі через посадку літака Ryanair з білоруським опозиціонером Романом Протасевичем на борту.

«Це політичний крок, це вияв солідарності з білоруським народом і його підтримки. Ми зробили те, що мали зробити, – проголосували постанову. Тепер справа за РНБО. Я знаю, що сьогодні МЗС передало списки осіб, які причетні до фальсифікації виборчого процесу в Білорусі свого часу. А відтак розглядатиметься питання щодо імовірних санкцій стосовно цих осіб», - заявила нардепка.

Читайте також: Лукашенко втратив відчуття реальності — нардепка висловилася про санкції проти Білорусі

Популярні відео

Вона також відреагувала на заяву Лукашенка про можливий запуск авіарейсів до Криму.

«Я підтримую позицію МЗС, яке одразу заявило, що кожний літак, який залітатиме на українську територію Криму, буде підданий санкціям. Ми будемо реагувати адекватно», - зазначила Верещук.  

Читайте також: Його вб'ють там: мати Протасевича про затримання сина

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко попросив президента РФ Володимира Путіна допомогти білорусам потрапити до окупованого Криму через Росію. За його словами, Білорусь і РФ пропрацюють питання про відкриття авіарейсів до Криму.

В ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, коментуючи заяву Лукашенка щодо авіасполучення з Кримом, заявила, що якщо білоруські літаки здійснюватимуть рейси до анексованого Криму, на Білорусь чекають неминучі санкції.