Нардеп пішов з ефіру "Україна 24" через скандал з Добкіним: подробиці та відео

Політики обмінялися "люб'язностями"

Нардеп пішов з ефіру "Україна 24" через скандал з Добкіним: подробиці та відео

Народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир Ар'єв і екснардеп Михайло Добкін в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" влаштували скандал, через який Ар'єв залишив студію.

Ар'єв (до Добкіна): Бачу, скільки років минуло, а "ліцо до сіх пор скучноє". Я хочу сказати, що стільки брехні, як я зараз почув, я давно не бачив… Ви ходили в футболках "Беркут". Ви ходили по антимайданах, ви привели в Україну російську армію. Не вам говорити сьогодні тим, хто захистив Україну спочатку голими руками, дипломатією, а потім відновивши армію. А ви в цей момент весь час тільки намагалися заважати, розповсюджувати фейки, оббріхували й нападали.

Добкін: Спробую "не скучно", щоб було весело. Я не хочу давати оцінку оцьому словесному поносу, який з рота Ар'єва вискочив.

Читайте також: "Менше розмахуй тут": журналіст змусив Мураєва покинути студію (відео)

Популярні відео

Ар'єв: Вибачте, я цього суб'єкта жодним чином не ображав. А це просто хамство йде, печерне хамство російське.

Добкін: Поки ця субстанція щось говорила, я ж мовчав. Тому я теж хочу, щоб воно мовчало, поки я говорю.

Ар'єв: Хам, чистий хам.

Добкін: Чистий, тому що миюся. Вам теж не завадило б… Ідіть їжте ваші цукерки солодкі. І чим більше ви їх їсте, тим більше зайнятий ваш рот. Чим більше він буде зайнятий, тим менше маячні ви будете говорити.

Ар'єв (ведучому): У цій програмі ви допускаєте елементарне печерне хамство від цього пітекантропа, до побачення.

Після цього Ар'єв залишив студію.

Раніше народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук через конфлікт з колегою по фракції Максимом Бужанським при обговоренні історії України в програмі "Народ проти" пішов зі студії.

Джерело Україна 24 Теги