Легалізація медичного канабісу в Україні: "слуга народу" назвала проблему

За словами Ірини Верещук, не можна проконтролювати "кожен кущ"

Легалізація медичного канабісу в Україні: "слуга народу" назвала проблему

У разі легалізації в Україні медичного канабісу серйозною проблемою стане контроль його обігу з боку правоохоронних органів.

Про це розповіла в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук, оцінюючи відповідний законопроєкт, зареєстрований у Верховній Раді.

"Я належу до тих, хто з пересторогою ставиться до легалізації навіть медичного канабісу. Так, я знаю, що це величезна проблема, що наші онкохворі їздили в Польщу і там купували медичний канабіс. Я знаю, що це – передовий законопроєкт. Радуцький каже: ми будемо контролювати кожний кущ. Я сподіваюся, що все-таки депутати розуміють, що ми не зможемо проконтролювати кожен кущ", - сказала "слуга народу".

Читайте також: Перетворимося на країну наркоманів – нардеп вказав на проблему з медичним канабісом

Популярні відео

За її словами, на сьогодні питання до правоохоронної системи – "чи здатні вони проконтролювати, якщо такий законопроєкт буде прийнято і набуде чинності".

"МОЗ наразі не має своїх спецсил, щоб контролювати. Багато білих плям. Я з великою обережністю ставитимусь до голосування в цілому. Так, у першому читанні давайте. Нам ця дискусія потрібна, нам необхідні передові практики, європейські світові цивілізаційні рухи в нас повинні мати місце. Але з величезною пересторогою", - наголосила Верещук.

Читайте також: Є два шляхи — в "Слузі народу" розповіли про легалізацію канабісу

Нагадаємо, що нардепи зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт про легалізацію медичного канабісу в Україні. Автори документа запевняють, що не допустять використання канабісу в немедичних цілях.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав плюси легалізації зброї та канабісу в Україні.

Джерело Україна 24 Теги