Справа Тупицького: Венедіктова пояснила "Україна 24" резонансний крок прокуратури

Генпрокурорка прокоментувала судове засідання, що відбулося 1 червня

Справа Тупицького: Венедіктова пояснила "Україна 24" резонансний крок прокуратури

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповіла, чому ексглаві Конституційного суду Олександру Тупицькому на судовому засіданні 1 червня не обрали запобіжний захід.

На запитання кореспондента "Україна 24", чому прокурори відкликали своє клопотання про обрання запобіжного заходу Тупицькому, Венедіктова відповіла:

"Це дуже просте питання. Ви ж знаєте, що 25 травня ми закінчили слідство і передали обвинувальний акт до суду. Строки слідства взагалі закінчуються 28 травня. Чому суддя переніс засідання щодо запобіжного заходу, щодо слідства на 1 червня, коли закінчились строки слідства, для мене загадка, але я не коментую рішення суддів і не надаю їм оцінку. Тому це абсолютно очевидно, що прокурори вже 28 травня відкликали клопотання про запобіжний захід по слідству. Ми однак ідемо з запобіжним заходом, але вже в судовому процесі. І це в Подільському суді буде судове засідання".

Читайте також: Справа Тупицького: ексгенпрокурор заявив, що виправляється помилка 2019 року

Популярні відео

Нагадаємо, ексглава КСУ Олександр Тупицький 1 червня з'явився на засідання Печерського райсуду Києва, де розглядалося клопотання про обрання йому запобіжного заходу у справі про підкуп свідка. Водночас, сторона обвинувачення відкликала своє клопотання щодо обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 45 тисяч гривень.

Олександру Тупицькому інкримінують ч.2 ст.384, ст.386 ККУ (завідомо неправдиві свідчення, поєднані зі штучним створенням доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від дачі показань).

Джерело Україна 24 Теги