Анулювали контракт: Милованов заявив про безкоштовну роботу для "Укроборонпрому"

Тимофій Милованов розповів, скільки коштує аналітика, яку КШЕ вирішила зробити безплатно

Анулювали контракт: Милованов заявив про безкоштовну роботу для "Укроборонпрому"

Київська школа економіки анулює контракт з "Укроборонпромом" і робить аналітику безплатно — про це розповів президент школи, позаштатний радник глави Офісу президента, ексміністр економіки Тимофій Милованов у програмі  "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24". Він відповів на звинувачення в корупції через контракт з підприємством.

"Я б хотів показати слайд. З цього слайду хочу пояснити, як Київська школа економіки працює з "Укроборонпромом". Одна з претензій, які нам пред'являють, — що ж ви взагалі можете робити. У 2016-2017 роках ми вчили, викладали для працівників "Антонова" і 410 заводу. Я ще тоді навіть не працював у КШЕ. У 2017 році у нас тривали переговори. У 2019, коли я вже був міністром, я був уже взагалі ні при чому.

Випускники, члени дорадчої ради КШЕ стають керівниками "Укроборонпрому", отримують керівні посади. Тобто це часто. Потім цей контракт, який ми зараз обговорюємо, переговори щодо нього почалися в червні 2020 року, тобто приблизно рік тому. Меморандум був підписаний, по-моєму, взимку. Рішення ради директорів було прийнято в лютому тощо. У мене є текст завдання, я його на пресконференції відкрию — це про національну безпеку та економіку", — розповів він.

Читайте також: Стрілятися не будемо: Милованов розповів про "дуель" з відомим журналістом

Популярні відео

За словами Милованова, він не працює на підприємстві, яке підписало контракт.

"Ще один факт, який я хочу сказати. Те підприємство, яке підписало контракт, я в ньому навіть не працюю. Тобто мене звинувачують у хабарі, але підприємство, яке підписало контракт... я там не працюю. Воно пов'язане з КШЕ через раду директорів, яка контролює і мене, і це підприємство, але я в ньому навіть не керівник, не працівник. Тобто це безпідставне..." — сказав він.

Читайте також: Готові подвоїти виробництво: в "Укроборонпромі" розповіли про забезпечення ЗСУ

Милованов відповів на запитання ведучого, чи немає тут конфлікту інтересів.

"Взагалі немає. Але, розумієте, вже почали до мене ходити різні посередники, рішали, ходаки й кажуть: ну, треба заплатити, і все — медійні атаки на тебе припиняться. Тобто це якісь аферисти. Ми цього робити не будемо, я зазвичай з цього приводу починаю злитися і шантажувати себе не даю, і школу тим більше. Тому ми, по-перше, зробимо цей контракт безплатно, тобто ми його зараз анулювали, і ми зробимо цю роботу безплатно. Це 50 тис. доларів плюс ПДВ, це не такі великі гроші саме за цей обсяг роботи. Це приблизно 500 годин роботи аналітиків високого рівня. Справжня ринкова ціна цього контракту 250 тис. доларів.

Але це не перший контракт, який ми безплатно робимо для "Укроборонпрому". Наприклад, ми робили безплатно освіту. Але просто щоб не вестися на провокації цих аферистів, які, напевно, ніякого відношення до реальності не мають, я ще пропоную будь-якому держпідприємству - такий же контракт на 50 тис. доларів ми зробимо безплатно. Тому що наша функція як університету — це допомагати будувати державу, а не заробляти гроші. Тому цей контракт ми анулюємо і робимо роботу безплатно. І будь-якому підприємству, яке звернеться до нас протягом двох тижнів, ми зробимо безплатно аналітику схожого типу", — сказав він.

Раніше Тимофій Милованов розповів, з якої причини йому дали образливе прізвисько.

Джерело Україна 24 Теги