Без села немає України: Ляшко назвав єдину умову виживання селян

Олег Ляшко висловився про зниження цін на молоко і про підтримку села з боку держави

Без села немає України: Ляшко назвав єдину умову виживання селян

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів, що буде з селянами після зниження цін на молоко, у програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24". Він прокоментував інформацію про те, що якщо у магазині ціна на молоко впаде на 50 копійок, то селянам її знижують на декілька гривень. 

"Ніхто нічого не знизить, не треба вестись на всю цю дурню. Коли розповідають, що вони будуть знижувати ціни – "свежо предание, да верится с трудом". У мене інший підхід. І Радикальна партія завжди за це бореться – за підвищення доходів людей. Щоб зарплати нормальні були, щоб пенсії нормальні були, щоб не чекали подачок-субсидій чи коли там знизять ціни на молоко. Життя пройде, поки знизять ціни. Хто перший постраждає – це селяни, які й так нічого не отримують, а потім під приводом зниження цін у них взагалі за три копійки забиратимуть молоко. Перекупники своє не втратять, не переживайте за них. Трейдери, глитаї, спекулянти від заробітків не відмовляться, а селяни будуть крайніми", — сказав він. 

Читайте також: Все це обман: Ляшко розкритикував ідею нардепів щодо цін на продукти

Популярні відео

Ляшко розповів, за яких умов сьогодні можна вижити в селі. 

"Вижити в селі можна тільки за однієї умови – коли в селі будуть корови, коли в селі буде корівник, коли в людей буде робота. А сьогодні приїжджаєш в будь-яке село – там, де були випаси, розорали аж до річки, отруюють хімікатами, і річку отруюють. Візьміть будь-яке село – там уже немає куди повернути корів. Моя політика, Радикальної партії – повернути корову в село. Тому що без корови немає села. А без села немає України. Тому якщо ми хочемо, щоб Україна була щаслива, то треба починати з корови. Селяни – люди скромні. Їм багато не треба, вони ніколи не гребли мільйони, і не мріють про те. Їм треба копійчина, щоб дитину прогодувати, нормальна ціна на молоко, городина.

А натомість що пропонують – підвищення податків. Подивіться на той податковий законопроєкт, який вноситься до парламенту. Там головні, хто постраждає, – це селяни. Вводять так зване мінімальне податкове навантаження, тобто людина зі свого городу продала цибулину, капустину – 20% повинна буде заплатити податку. От вам і вся підтримка села – просто вводять нові податки та розповідають про підтримку села. Тому вижити можна лише за однієї умови – припинити торгувати землею, сировиною, відновлювати виробництво в селі й давати людям роботу", — сказав він.

Раніше Ляшко різко висловився з приводу імпорту електроенергії.

Джерело Україна 24 Теги