Ляшко висловився про проблему електроенергії: Протерли очі через півтора року

Олег Ляшко розповів, як в Україні закривали очі на покупку електроенергії у Білорусі

Ляшко висловився про проблему електроенергії: Протерли очі через півтора року

Припинення імпорту електроенергії в Україні з Білорусі необхідне, заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко у програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"Щодо закриття авіасполучення з Білоруссю – правильно, але недостатньо. Приймає уряд рішення – припинити авіасполучення. Так Україна 1,5 року купувала в Білорусі, а фактично в Росії електрику. Тобто фактично фінансували режим Лукашенка", — сказав він.

Читайте також: Заборона на імпорт електроенергії з Росії та Білорусі: у Зеленського назвали важливий нюанс

Популярні відео

Ляшко заявив, що влада півтора року не звертала уваги на те, що відбувається.

"Подивіться, що зараз голова МЗС Кулеба розповідає на ефірах – заборонили імпорт, бо це важливо, це енергетична безпека країни. А де ти був 1,5 року, ти голова МЗС, ти не знав, що це енергетична безпека країни? Прокинулися, протерли очі, побачили, коли ми уже 1,5 року про це говоримо. А для чого ви дозволяли цей імпорт? І це не тільки енергетика. Коли ти купуєш імпорт, ти вбиваєш своє виробництво, коли ти тим більше маєш можливість це виробляти у своїй країні", — сказав він.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заборонила імпорт в Україну російської та білоруської електроенергії до 1 жовтня 2021 року.

Раніше народна депутатка від "Слуги народу" Людмила Буймістер в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала три загрози для України від імпорту електроенергії з Росії.

Джерело Україна 24 Теги