Неочікуваний поворот стався у справі Тупицького: подробиці з зали суду

Ексглава КСУ з'явився на засіданні суду, який раніше ігнорував

Неочікуваний поворот стався у справі Тупицького: подробиці з зали суду

У справі ексголови Конституційного суду України Олександра Тупицького стався неочікуваний поворот — подробиці розповів кореспондент у залі суду, де мала розглядатися справа Тупицького, у програмі "Сьогодні Новини" на телеканалі "Україна 24".

На судове засідання з обрання запобіжного заходу Тупицький ніколи не приходив. А цього разу неочікувано з’явився. Також було несподіваним, що прокурори на засідання суду не з’явилися. Прокурори направили клопотання про відкликання свого звинувачення з обрання запобіжного заходу. Власне, тепер ця справа передається до Подільського суду, там її розглядатимуть по суті. Тобто запобіжний захід Тупицькому уже не обиратимуть.

Читайте також: Справа Тупицького: ексгенпрокурор заявив, що виправляється помилка 2019 року

Популярні відео

Нагадаємо, що прокуратура вимагала запобіжний захід – 45 тис. грн та те, щоб Тупицький не з’являвся до КСУ як ексголова. Його відсторонив президент Зеленський. Також Тупицького звинувачують у підкупі свідка ще далекого 2010 року в справі про приватизацію Зуївського електромеханічного заводу. Залишається чекати, що розглядатиметься по суті у Подільському суді. Коли це буде, поки не повідомили.

Джерело Україна 24 Теги