Стрілятися не будемо: Милованов розповів про "дуель" з відомим журналістом

Ексміністр назвав образою звинувачення в корупції на свою адресу

Стрілятися не будемо: Милованов розповів про "дуель" з відомим журналістом

Ексміністр економіки України Тимофій Милованов в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" прокоментував "інтелектуальну дуель" з журналістом Юрієм Бутусовим, який звинуватив його в корупції.

"Є контракт між Київською школою економіки, де я є президентом, і "Укроборонпромом". Юрій Бутусов побачив у цьому контракті, на його погляд, хабар, і звинуватив мене в тому, що я отримав хабар від "Укроборонпрому". Це образа. Я його викликав на інтелектуальну дуель, стрілятися не будемо, вже не ті часи. Поки він уникає... У п'ятницю було пару варіантів, йому запропонували майданчик, сьогодні теж, але поки уникає і продовжує писати всілякі обвинувальні пости. Я сподіваюся, ми зможемо отримати дуелянта і провести з ним дебати", - підкреслив ексміністр.

Читайте також: Ексміністр економіки назвав головний виклик для нового міністра

Популярні відео

Милованов заявив, що має право "захистити себе в тому самому середовищі, де він зробив обвинувачення".

"Він мене звинуватив публічно, величезна кількість людей розповсюдила це в соцмережах. Я хочу мати таке саме право захиститися. Якщо цього не відбудеться, я в середу проведу пресконференцію і відповім на всі запитання", - зазначив він.

Читайте також: "МВФ обіс***ся": Милованов пояснив скандальний коментар у соцмережі

Раніше ексміністр економіки Тимофій Милованов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, за що йому дали прізвисько "дебіл".

Джерело Україна 24 Теги