Я підставився сам: Милованов пояснив історію з "дебілом"

Ексміністр зізнався, що прізвисько його дуже ображає

Я підставився сам: Милованов пояснив історію з "дебілом"

Ексміністр економіки України Тимофій Милованов в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" розповів, що йому дали прізвисько "дебіл", оскільки він "підставився" перед олігархом Ігорем Коломойським.

"В мене були і є хороші приятельські стосунки з Гонтаревою (ексглавою Нацбанку - ред.). До речі, це прізвисько, вибачте, дебіл, яке мені приліпив Коломойський, а я не знав, як тоді віджартуватися або взагалі його викликати на дуель, просто досвіду не було політичного... Це було через те, що я захистив Гонтареву, це теж приклад, їй спалили будинок, вона була в Лондоні. І всі почали над нею знущатися, що "так тобі і треба". Може, десь так і треба, але не потрібно палити будинки людям. І я тоді написав пост, і на мене так піднаїхали медійно. Ставлення в мене до неї позитивне, в мене є певні претензії і питання до того, як це відбувалося, але водночас я її поважаю за те безбашене, вибачте, лідерство, яке дійсно дозволило провести певну деолігархізацію в банківській системі", - розповів ексміністр.

Читайте також: "Це нормально – мати вібратор": Милованов прокоментував гучний скандал

Популярні відео

За його словами, прізвисько стало ярликом, який йому причепили.

"Він буде ще довго висіти, він дуже мене ображає, тому що я доктор наук, у мене є публікації. Але підставився сам через недосвідченість. У Штатах у мене було багато публікацій українських, багато міжнародних. Міжнародних "зашкварів" не було, українських багато було, тому що культура різна. В Америці навпаки, треба показувати, що ти людина, робити себе трохи вразливим, тебе за це не б'ють. Як мені передали від Коломойського: нічого особистого, він же сам підставився, я просто вдарив, які проблеми? Просто правила інші в Україні, на жаль", - зазначив Милованов.

Читайте також: "МВФ обіс***ся": Милованов пояснив скандальний коментар у соцмережі

Нагадаємо, студія "Квартал 95" в 2019 році в одному зі своїх номерів висміяла підпал будинку ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої. Олігарх Ігор Коломойський похвалив номер "Кварталу 95", але при цьому запевнив, що не має до нього відношення. Тимофій Милованов, будучи главою Мінекономіки, заявив, що подібні жарти "Кварталу 95" будуть сприйматися зовнішніми інвесторами як підтвердження зв'язків між олігархами і владою. У відповідь Коломойський обізвав міністра "дебілом" і порадив йому піти у відставку. Милованов сказав, що не ображається на олігарха і вважає конфлікт вичерпаним.

Раніше ексміністр економіки Тимофій Милованов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, який найголовніший виклик стоїть перед новим міністром економіки Олексієм Любченком.

Джерело Україна 24 Теги