"Будемо йти невеликими кроками": радник Зеленського про ослаблення карантину

Олег Устенко вважає відкриття продовольчих ринків виправданим заходом при дотриманні певних умов

"Будемо йти невеликими кроками": радник Зеленського про ослаблення карантину

Радник президента Олег Устенко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про послаблення карантинних заходів в залежності від епідемічної ситуації.

"Уряд, влада згодні брати на себе ризики, пов'язані зі своїм рейтингами, з підтримкою з боку населення для того, щоб не втратити це населення, і економіка йде на другий план, на перший виходить здоров'я і життя громадян. Зняття обмежувальних заходів, які є зараз, на мій погляд, обґрунтовано тільки з тієї точки зору, щоб спростити життя людей, відкриваючи великі продовольчі ринки, якщо там будуть дотримуватися системи безпеки. Але є побоювання, ризики, пов'язані з тим, що крива знову піде вгору. Наскільки розумію, ми будемо рухатися невеликими кроками. Якщо крива захворюваності продовжить залишатися на знижувальному тренді, то тоді нові послаблення, якщо проблеми - значить, скасування попередніх", - сказав Устенко.

Читайте також

Радник президента додав, що багато залежить від поведінки громадян України.

Раніше економіст Євген Невмержицький розповів, що економіка України може швидко відновитися після карантину, якщо уряд оперативно займеться вирішенням проблем, які стояли перед економікою задовго до коронавірусу.

Популярні відео


 

Теги