Генпрокурор розповіла, хто і скільки разів безцеремонно вдирався в її офіс

Ірина Венедіктова зазначила, що з особистих питань зверталися дуже давно, зараз такого немає

Генпрокурор розповіла, хто і скільки разів безцеремонно вдирався в її офіс

Керівник Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова в ексклюзивному інтерв'ю каналу "Україна 24" розповіла, що візити депутатів проходять ввічливо, хоча бували випадки, коли вони вдиралися в офіс.

"Депутати у мене бувають часто. Вдиралися тільки один раз до мене - рік тому. А зараз, коли навіть фракції приходять до мене, то дуже все чемно, чекають, розуміють, що є певний план зустрічей. Оскільки закон мене зобов'язує приймати та спілкуватися, я завжди приймаю і спілкуюся. До речі, депутати не просто приходять, а ще й з купою звернень. Депутати активні, дуже активні. Але з іншого боку, вони є представниками свого виборця. Чи звертаються вони до мене у своїх особистих справах - вже ні. Спроби були дуже давно", - сказала генпрокурор.

Читайте також: Венедіктова розповіла про успіхи Офісу генпрокурора у "надважливому напрямку"

Популярні відео

На запитання, яка фракція вдиралася в офіс, Венедіктова відповіла:

"Європейська солідарність" приходила гучно, це було гарно, мені запам'яталося. ОПЗЖ востаннє приходили - ми спокійно і ввічливо поспілкувалися".

Читайте також: "Злодіїв у законі" позбавили місця осілості в Україні - Венедіктова про санкції

Нагадаємо, в лютому Ірина Венедіктова дала інтерв'ю агентству Reuters, в якому заявила, що Україна не буде переглядати результати розслідування у справі Burisma.

Джерело Україна 24 Теги