Ми не готові обговорювати: "слуга народу" про важливе питання щодо Донбасу

Ірина Верещук розповіла про "підводні камені" референдуму щодо ситуації на Донбасі

Ми не готові обговорювати: "слуга народу" про важливе питання щодо Донбасу

Питання мирного врегулювання ситуації на Донбасі поки не буде виноситися на референдум. Про це заявила заступниця голови фракції "Слуга народу" Ірина Верещук в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Винесення на референдум питання про мирне врегулювання на Донбасі має дуже великі ризики, навіть більші, ніж питання з землею. По-перше, у нас немає практики, було тільки два референдуми, один 1991 року, другий 2003 року. Ми насправді не готові обговорювати питання війни та миру", — сказала вона.

Читайте також: Потрібні жорсткі санкції — "слуга народу" про скандал у Білорусі

Популярні відео

За словами Верещук, спочатку необхідно почути аналіз ситуації від юристів.

"Я дуже б хотіла почути від експертів, юристів, яким повинно бути це питання, щоб ми довідалися, що насправді думають люди, ви бачили соціологію, ви бачили, як народ 50/50 реагує. Сім разів відміряй, один раз відріж. У цьому місія і роль президента — брати на себе відповідальність у такі складні часи", — сказала вона.

Читайте також: Якщо захоче народ: Разумков не виключив референдум з важливого питання

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час своєї пресконференції 20 травня заявив, що врегулювання на Донбасі може стати першим питанням всеукраїнського референдуму.

Джерело Україна 24 Теги