Разумков про поступку США Росії: робитимемо все, щоб проєкт не був завершений

Спікер Верховної Ради прокоментував звернення українського парламенту до США

Разумков про поступку США Росії: робитимемо все, щоб проєкт не був завершений

Верховна Рада прийняла звернення до США з приводу відмови від санкцій проти компанії-оператора російського газопроводу "Північний потік-2". Про мету цього звернення розповів спікер Верховної Ради Дмитро Разумков у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Якщо ми говоримо про діяльність Верховної Ради в сьогоднішніх умовах, то ми багато робили, робимо, і, я впевнений, будемо робити для того, щоб цей проєкт не був завершений. Але в цьому плані нам потрібно мати потужну команду партнерів і серед європейських країн, і серед інших держав світу для того, щоб протистояти. Санкційний тиск є досить ефективним механізмом протидії Росії, він довів себе ще до окупації Криму, до підтримки так званих "ЛНР/ДНР", — сказав він.

Читайте також: Поразка України — експерт оцінив рішення США щодо "Північного потоку-2"

Популярні відео

Разумков зазначив, що дуже важливо діяти до досягнення результату.

"Це логічна і правильна позиція Верховної Ради — проголосувати за таке звернення. Сподіваюся, що з урахуванням позицій всіх інших колег ми будемо продовжувати боротьбу. Немає сенсу розпатякувати, з якою ймовірністю буде добудований Північний потік - 2, треба менше говорити, більше працювати", —  сказав він.

Читайте також: Домовляються без України: в Раді відреагували на поступку США Путіну

Нагадаємо, Сполучені Штати підтвердили, що не оголошуватимуть санкції проти компанії-оператора "Північного потоку-2" Nord Stream 2 AG і її керівника. У поясненні такого кроку зазначається, що відмова від санкцій "відповідає національним інтересам" США.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що добудова російського газопроводу "Північний потік-2" буде поразкою американської дипломатії.

Джерело Україна 24 Теги