Влада віддаляється від людей: експрем'єр назвав п'ять критеріїв оцінки уряду

За день в Україні помирає стільки людей, скільки є в парламентській більшості, заявив Володимир Гройсман

Влада віддаляється від людей: експрем'єр назвав п'ять критеріїв оцінки уряду

В Україні щодня від COVID-19 помирає велика кількість людей, як співставна з кількістю депутатів, котрі формують більшість у Верховній Раді України. І це – підсумок роботи чинної влади, заявив лідер політичної партії "Українська стратегія Гройсмана" Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Люди покинуті напризволяще. На початку тижня в Україні за добу померли 227 людей. Звертаю увагу народних депутатів: це більшість українського парламенту. Ви увійдете завтра до сесійної зали, і уявіть – за одну добу стількох людей немає, бо вчасно не змогли розпочати закупівлі та вакцинацію", — сказав Володимир Гройсман.

Популярні відео

Він зазначив, що оцінити роботу влади можна за п‘ятьма основними критеріями. Перший - ефективність передачі влади на місця.

"Для цього і починалася децентралізація. Вона зараз розвернулася у зворотній напрямок – це біда. Друге – входження України до ліги провідних демократичних держав світу. Що ми бачимо? Ми не інтегруємося до цієї ліги. Економіка падає, безробіття росте, заборгованості з зарплат зростають", — сказав експрем'єр.

Читайте також: Другий президентський термін Зеленського: відома журналістка оцінила ймовірність

Третій критерій, за словами Володимира Гройсмана, — якість життя людей, яка так само стрімко падає: люди втрачають доходи, ціни ростуть, тарифи високі, а субсидії у людей забирають.

"Четверте – влада від людей віддаляється. Потрібні сильні інституції та професійна влада. Що маємо зараз? Непрофесійність, непідготовленість і безвідповідальність, від якої страждають люди. П’яте – відновлення територіальної цілісності, ідентичності та захист культури. Нам і тут сказати нічого. Нам потрібен мир, але мир - через  перемогу України", — сказав політик.

Як наголосив Гройсман, кадрова політика чинної влади наразі нагадує турнікет: одні входять, інші виходять, і люди не встигають запам’ятовувати імена міністрів. Саме тому точкові урядові зміни жодним чином не вирішать глобальних проблем.

"Уряд сьогодні – непрофесійний, не здатний адекватно реагувати на виклики сьогодення. Помилок достатньо багато.  В уряду немає ані плану, ані бачення,  ані професійності, ані відповідальності за країну", — заявив він.  

Раніше "слуга народу" Михайло Радуцький назвав чотири головні завдання для нового голови МОЗ Віктора Ляшка.

Джерело Україна 24 Теги