Росія дуже цього боїться — ексглава СБУ назвав два козирі України

Ігор Смешко розповів, чи може Україна вплинути на зовнішню політику США

Росія дуже цього боїться — ексглава СБУ назвав два козирі України

Ексглава СБУ, глава партії "Сила і Честь" Ігор Смешко розповів в програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24", чи може Україна вплинути на дії США щодо Росії.

"Ми ніяк не можемо вплинути на політику США, для них головне — національні інтереси, національна політика США щодо підтримки демократій у світі. Не може бути обраний жоден президент або залишитися на посаді, якщо його опоненти доведуть, що він не захищає демократію.

Єдине, чим ми зараз можемо впливати, — це показати, що ми можемо побудувати діючу демократію. Повірте, у них немає сумнівів на сьогодні, що у нас прихована авторитарна система. Весь час від нас просять цих реформ тому, що немає діючої судової системи, верховенство права не працює, корупція забиває все", — сказав він.

Читайте також: У ТКГ розповіли, коли стане відома доля миру на Донбасі

 

Популярні відео

За словами Смешка, в України є два козирі.

"Не варто вважати, що до нас прийде добрий цар, який діятиме всупереч своїм національним інтересам. У США є інтереси в Південно-Китайському морі, їм потрібна коаліція проти Китаю, у них проблеми на Далекому Сході, і весь час Росія як другий ядерний арсенал, впливає на геополітику. У нас козирна карта — Будапештський меморандум, а друга — початок переговорів зі створення Балто-Чорноморської конфедерації країн, це перетасовує карти в колоді, і Росія дуже цього боїться", — сказав він.

Раніше російський політолог Андрій Піонтковський прокоментував відмову США від санкцій проти оператора "Північного потоку-2".

Джерело Україна 24 Теги