Гордон про відставку Степанова: це негідник, ним має зайнятися слідство

За словами журналіста, в нього як у громадянина України, є претензії до колишнього міністра

Гордон про відставку Степанова: це негідник, ним має зайнятися слідство

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" заявив, що вважає звільнення міністра охорони здоров'я Максима Степанова своєю заслугою.

"Що стосується Максима Степанова, я вважаю моєю заслугою його зняття з посади міністра. Радий, що це сталося, я вже не сподівався на це. Я методично доводив до відома громадськості, президента і депутатів, що це негідник, якого треба знімати негайно, тому що він компрометує президента, президентську фракцію, і взагалі всю ідею чиновника", - сказав він.

Читайте також: Закупівля вакцин: Степанов сказав, чому відмовився від контракту з відомим виробником

Гордон уточнив, що "ніколи Степанова не бачив, одного разу тільки з ним спілкувався телефоном упродовж пів хвилини".

"Які в мене особисто як у громадянина України претензії до колишнього тепер уже, завдяки мені, міністра охорони здоров'я Степанова? Я їх озвучу. Перше. Країна досі перебуває в найжорсткішому протистоянні пандемії. Для того щоб перемогти коронавірус в одній окремо взятій країні, потрібно бути системною людиною. Як стверджує низка моїх джерел, ще в листопаді фірма Pfizer звернулася до Степанова з пропозицією вакцинувати українців. Відповіді не отримали. Знаючи, що Ізраїль, США, Європа вакцинують Pfizer, Степанов не відповідає. Веде переговори з китайцями, добре. Раптом припиняє з ними вести переговори й починає з індусами, і привозить дуже дивну вакцину Covishield, і то з запізненням. Мої джерела стверджують, що Степанов хотів отримати відкат з Pfizer, там йому сказали: ти що, божевільний, які відкати? Він пішов до китайців, а тут індійці, і нібито там все склалося, як треба для Степанова", - розповів журналіст.

За його словами, вартість вакцин також викликає питання:

"Я постійно запитую в ефірі: поясніть мені, пане міністре, за скільки грошей ви купуєте Covishield? За скільки грошей купуєте Sinovac? За скільки грошей закуповують вакцину Pfizer американці й ізраїльтяни? Цифри засекречені, ніхто їх не збирається показувати. Я роблю висновок, що він корупціонер. Мені цікаво, чому він не почав прищеплювати людей вчасно, як почали це робити в інших країнах? Чому в нас постійні локдауни? На якій підставі він не завершив будувати систему, за якої українці б зробили щеплення вчасно? Питання до наших слідчих органів: займіться ним, інакше він так і піде на почесну пенсію".

Читайте також: Було багато фейків: звільнений Степанов розповів про тиск на нього

Раніше ексміністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, хто винен у зриві постачання вакцин від коронавірусу в Україну.

Додамо, офіційні дані з коронавірусу станом на 18 травня 2021 року такі.

Джерело Україна 24 Теги