Закупівля вакцин: Степанов сказав, чому відмовився від контракту з відомим виробником

Ексміністр прокоментував інформацію нардепа від "Слуги народу"

Закупівля вакцин: Степанов сказав, чому відмовився від контракту з відомим виробником

Звільнений Верховною Радою міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" прокоментував інформацію про те, що він нібито відмовлявся укладати контракти на постачання вакцин від коронавірусу з виробниками Pfizer і Moderna.

На відповідну заяву голови парламентського комітету з охорони здоров'я, нардепа від "Слуги народу" Михайла Радуцького, Степанов відповів:

"Якась фантазія Михайла Борисовича (Радуцького - ред.), яка нічим не підкріплена. Не було ніякого контракту, чергова дурість. У нас були, звісно, контакти з цією компанією (Moderna - ред.). Ті умови, які вони запропонували, нас повністю не влаштовували. Ми спілкувалися з двома американськими компаніями - Pfizer і Moderna, але з Moderna нікуди не просунулися, тому що терміни постачання, обсяги, які нам запропонували, були неприйнятні. Я вже не кажу про ціни".

Читайте також: Степанов розповів, чи може Україна купувати російську вакцину

Популярні відео

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький повідомив сайту "Главком", що виробник вакцин Pfizer вісім місяців намагався зв'язатися з МОЗ та підписати договір про постачання вакцин, а в листопаді укласти контракт пропонувала Moderna.

Ексміністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, хто винен у зриві постачання вакцин від коронавірусу в Україну.

Додамо, офіційні дані з коронавірусу станом на 18 травня 2021 року такі.

Джерело Україна 24 Теги