Було багато фейків: звільнений Степанов розповів про тиск на нього

Ексміністр відповів на звинувачення

Було багато фейків: звільнений Степанов розповів про тиск на нього

Звільнений Верховною Радою міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми "Хард з Влащенко" поскаржився, що протягом року роботи в міністерстві його супроводжували брехня та фейки.

Одним з таких фейків він назвав нібито брак ліків для хворих на СНІД.

"Ви чули хоч про один реальний випадок, щоб у хворого на СНІД раптом закінчилися ліки? Це функція держави. Цього не було! Так, у нас були напружені моменти. Наприклад, ДП "Медичні закупівлі України" торік провалило закупівлю антиретровірусних препаратів. 2 січня мені зателефонувала заступниця міністра Шаталова Світлана Миколаївна й каже: Максиме Володимировичу, в нас катастрофа, у квітні закінчаться препарати, треба терміново вживати заходів. Ми не допустили жодного випадку, не тільки щодо антиретровірусної терапії, а й будь-яких інших категорій захворювань", - заявив ексміністр.

Читайте також: Степанов розповів, чи може Україна купувати російську вакцину

Популярні відео

За словами Степанова, його недоброзичливці весь рік думали, "яку б нам ще брехню придумати з приводу міністра охорони здоров'я".

"COVID-19 - а в нас "закінчився кисень у лікарнях". Я вже не витримав, кажу: дивіться, коли ви це тиражуєте, ви розумієте, що в кожній лікарні, де лікують COVID-19, є реанімація? Апарат ШВЛ не може працювати без кисню. Якби в нас апарат десь би зупинився, і людина померла, про це б через годину знала вся країна! Навіщо ви сієте цю паніку? Ви шляхом боротьби з міністром ще й робите капості людям", - зазначив він.

Степанов також прокоментував інформацію ЗМІ про свою куртку, яка нібито коштує кілька сотень тисяч гривень:

"Куртку ніхто не бачив, але всі про неї говорять... Багато було фейків, якісь плівки, що за плівки - ніхто не знає. Про що там йдеться - ніхто сказати не може. Це була масована морально-психологічна атака".

Читайте також: Степанов пояснив проблеми з вакцинацією від коронавірусу в Україні

Ексміністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, за що його звільнили з МОЗ.

Джерело Україна 24 Теги