Кличку зробили попередження - екснардеп пояснив обшук в будинку мера Києва

Борислав Береза вказав на дивні речі в поведінці співробітників СБУ

Кличку зробили попередження - екснардеп пояснив обшук в будинку мера Києва

Візит співробітників СБУ в будинок мера Києва Віталія Кличка до нібито його сусідів не є випадковістю. Влада зробила попередження меру, який останнім часом демонструє президентські амбіції.

Таку думку в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" висловив ексдепутат Верховної Ради Борислав Береза.

"Треба визнавати - чи там (в СБУ – ред.) працюють дурні, які помилилися квартирою... Давайте відверто - що б ви мені не казали, я не повірю, що це випадковість. Мало того - таке ж було й раніше. У нас влада любить посилати такі дзвіночки, сигнали. Якщо не зрозуміє - буде в іншому разі вхід у твою квартиру. Те ж саме й тут. Що розповідають? Вони йому подзвонили, щоб його в поняті покликати? І тому стояли, оточили й чекали? По-друге - якщо в поняті, чому піднімались до нього люди зі зброєю? Піднявся б один "слідак", запитав би. Ні - картинку ж треба робити", - зауважив екснардеп.

Читайте також: Кличко про обшуки: Хтось купу лайна наклав, а мене тикають носом

Популярні відео

На його думку, силовикам "зараз байдуже було, як буде реагувати хтось, головне питання – як реагуватиме Кличко".

"Якщо Кличко не зменшить свою активність і не приборкає свої президентські амбіції, то ми побачимо продовження "марлезонського балету". Він сам визнав – він хоче бути президентом і саме тому так піариться. Він зараз має майже такий рейтинг довіри, а іноді значно більший, ніж Зеленський. Рейтинг як у кандидата в нього менший, але рейтинг можна накачати - ми вже це бачили на Зеленському та інших. Тому на Банковій його зараз сприймають дуже серйозно", - заявив Береза.

Раніше мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав дві найбільші проблеми столиці.

Джерело Україна 24 Теги