Не виконав обіцянок: "слуга народу" розповів, чи відправлять Степанова у відставку

Павло Фролов розповів, чи наберуться голоси в "Слузі народу" за відставку глави МОЗ

Не виконав обіцянок: "слуга народу" розповів, чи відправлять Степанова у відставку

Чи відправить Рада у відставку главу МОЗ Максима Степанова, розповів народний депутат від "Слуги народу" Павло Фролов у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Голосування покаже, але я прогнозую, що буде достатньо голосів для звільнення міністра охорони здоров'я. У фракції немає одностайності, але більшість депутатів схиляються до того, що Степанов не виконав своїх обіцянок і не досяг того рівня вакцинації, якого вимагало українське суспільство і ситуація.

Степанов дійсно прийняв систему в дуже поганому стані — лабораторії не працювали, не було тестів, фактично була зруйнована санітарно-епідеміологічна служба, лікарі отримували дуже маленькі зарплати. Він багато що зробив. Але у світі йде боротьба з коронавірусом, і це або вакцинація, або локдаун і жорсткий карантин", — сказав він.

Читайте також: Відставка трьох міністрів: у "Слузі народу" назвали кандидатів на заміну

Популярні відео

Фролов зазначив, що немає мети змінити всю команду Степанова.

"Йдеться про те, що ротація іноді може бути позитивною й поліпшити ситуацію. Степанов показав свої менеджерські якості, він досяг достатнього результату, але це не означає, що не може бути краще. Тому не йдеться про те, щоб змінити всю команду, а про те, щоб додати людину, яка зможе ефективніше досягти результатів щодо вакцинації", — сказав він.

Читайте також: Степанов розповів "Україна 24", чи написав заяву про відставку

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль вніс до Верховної Ради подання про звільнення Максимка Степанова з посади міністра охорони здоров'я. Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування не підтримав проєкт подання прем'єра. Голосування у Верховній Раді відбудеться о 16:00 18 травня.

Джерело Україна 24 Теги