Відстоював російську агресію: експрем'єр назвав Медведчука ворогом держави

Арсеній Яценюк підтримав рішення президента Зеленського про санкції

Відстоював російську агресію: експрем'єр назвав Медведчука ворогом держави

Нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук проводив антиукраїнську політику, заявив колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"Віктор Медведчук є не просто кумом Володимира Путіна. Віктор Медведчук представляє тут інтереси антиукраїнського елементу в вигляді Володимира Путіна. Медведчук в Україні представляв інтереси держави-агресора — Російської Федерації. Він відстоював російську агресію проти України.

Він не говорив публічно цю фразу з простої причини — тому що у нього є юридичний диплом, і він знав про те, що якщо він скаже цю фразу публічно, то йому відразу вліплять з десяток років. Але коли він їздив до Москви, і та частина переговорів, яка стала публічною і лягла в основу кримінального провадження, чітко доводить те, що в Москві він працював проти України", — сказав він.

Читайте також: Справа Медведчука: ексглава ГПУ назвав дві найбільші проблеми

Популярні відео

Яценюк підтримав рішення президента Володимира Зеленського про введення санкцій проти Медведчука.

"Віктор Медведчук, як і Володимир Путін, є ворогами держави. І коли частина українського суспільства свідчить про те, що або сумнівається, або не підтримує те, що Україна повинна боротися проти Путіна і його ставлеників тут, я дивуюся. Що тоді Путін має зробити, куди він ще повинен відправити танки, скільки ще українців має загинути? Скільки ще Путін повинен замислювати військових планів проти України і йти на те, щоб захопити українську державу?

Це навіть не критичне мислення, це або адекватність, або неадекватність. Друг Путіна і ворог української держави Медведчук тут проводив антиукраїнську політику. Я вітаю рішення Зеленського, для України це добре", — сказав він.

Раніше Яценюк жорстко розкритикував Кабінет міністрів за заходи щодо держрегулювання цін на бензин.

Джерело Україна 24 Теги