Кличко про обшук у своєму будинку: Прибігли з нашими ж справами

Віталій Кличко розповів, для чого в його будинок приходили співробітники СБУ

Кличко про обшук у своєму будинку: Прибігли з нашими ж справами

Правоохоронці проводять обшук в будинку мера Києва Віталія Кличка. Вони прийшли близько 7:30 ранку, поки мер був на ранковому тренуванні. Подробиці в програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24".

"Я був на тренуванні. Надійшла інформація — озброєні люди увірвалися в під'їзд. Там є відеокамера спостереження (показує на стіну — ред.). Двері були зачинені, нікого немає. Вони постояли й пішли далі. Думаю, надійшла вказівка... А зараз вони чи то злякалися, чи то що, але пішли в іншу квартиру.

Сказали, що прийшли в якихось інших справах у квартиру двома поверхами нижче. Я знаю, що там живуть колишні працівники Оперного театру, живуть дуже бідно. Але працівники СБУ сказали, що вони здають квартиру — і там живуть якісь вороги держави, якщо прийшла СБУ", — розповів Кличко.

Читайте також: Кличко про обшуки: Хтось купу лайна наклав, а мене тикають носом  

Популярні відео

Мер пояснив, з чим може бути пов'язаний візит правоохоронців.

"З чим це пов'язано? Проходять наради, присвячені Кличку, в Офісі президента, це не секрет. Є таке прислів'я, "знають двоє - знає і свиня". Не секрет те, що сфабриковані речі, в несплаті податків наші комунальні підприємства звинувачуються. Це нонсенс, це неправда. А якщо контрагенти або підрядники не заплатили, то йдіть до них, місто не має до цього відношення. Ми передали справи внутрішнього аудиту правоохоронцям, вони кілька років чекали, а потім прибігли з нашими ж справами до нас. Це теж дивно виглядає. Ми готові співпрацювати, але зараз, як і сім років тому, залишається актуальним одне слово: справедливість. Це ключове", — сказав він.

Мер запросив журналістів до себе в квартиру та запропонував випити чаю, вибачившись за те, що там триває ремонт — фарбують стелю, яка взимку протікала.

Раніше Кличко назвав дві найбільші проблеми столиці.

Джерело Україна 24 Теги