Держпослуги на 100% хочуть перевести в онлайн: названі терміни

Мстислав Банік розповів, скільки послуг доступні в додатку "Дія" та чи є привід хвилюватися за безпеку даних

Держпослуги на 100% хочуть перевести в онлайн: названі терміни

Президент Володимир Зеленський під час форуму "Україна 30" пообіцяв, що з 24 серпня державні органи перейдуть на цифровий режим. Які послуги можна буде отримати онлайн, розповів керівник розвитку електронних послуг в Мінцифри Мстислав Банік в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Зараз в "Дії" є понад 60 видів послуг в електронній формі. Наші послуги презентуються 2 рази на рік, минулий раз був у жовтні, наступний теж буде в жовтні. Наша мета — до кінця 2023 роки зробити доступними онлайн всі 100% державних послуг", — сказав він.

Читайте також: Додаток "Дія" доповнять новою зручною функцією: що чекає на українців

Популярні відео

Банік висловився про захищеність даних українців від злому.

"Для людей, які хвилюються, що хтось контролює застосунок "Дія": у всіх додатках вказано, до яких даних на смартфоні вони мають доступ. Наприклад, "Дія" просить доступ до камери, щоб проходити верифікацію Face ID, і дозвіл, щоб відправляти повідомлення, і все. У нас немає ні трекінгу геолокації, нічого.

Наступний момент щодо документів, якщо говорити коротко, то на серверах "Дії" їх немає, вони знаходяться там, де і були — в реєстрі паспортів, водійських документів, і так далі, і всі вони захищені на найвищому державному рівні", — сказав він.

Банік додав, що до кінця 2023 року планується покрити 95% населених територій і автодоріг країни високоякісним інтернетом.

Раніше народний депутат, заступник голови комітету Верховної Ради з цифрової трансформації Олександр Федієнко розповів про впровадження в "Дію" онлайн-прописки.

Джерело Україна 24 Теги