Відставка Степанова: "слуга народу" сказав, хто впорається краще

До міністра охорони здоров'я накопичилося "багато проблемних питань"

Відставка Степанова: "слуга народу" сказав, хто впорається краще

Народний депутат від "Слуги народу" Тарас Тарасенко в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" прокоментував ситуацію щодо можливої відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова і назвав потенційного кандидата на посаду очільника МОЗ.

На запитання, чи підтримає монобільшість у Верховній Раді відставку Степанова, Тарасенко відповів:

"Так, я вважаю, що буде достатньо голосів для того, щоб підтримати його відставку. На жаль, його реакція на відставку в мене викликає сум, тому що, якщо говорити, що ми піклуємось про здоров'я людей, то потрібно будувати ефективну медицину. На жаль, у міністра Степанова було багато таких питань проблемних - і провал вакцинації, і багато питань щодо незабезпечення неефективності боротьби з COVID-19".

Читайте також: В "Євросолідарності" розповіли, як голосуватимуть за трьох міністрів

Популярні відео

На думку "слуги народу", потенційний кандидат на посаду глави МОЗ головний державний санлікар Віктор Ляшко "буде прогресивніше і позитивніше впливати на медичну сферу".

На запитання, чи зібрали в парламенті необхідні 150 підписів для проведення позачергового засідання щодо відставки Степанова, нардеп відповів:

"Дві години тому було 120 підписів, коли я підписував".

Читайте також: Відставка трьох міністрів: у "Слузі народу" назвали кандидатів на заміну

Нагадаємо, 14 травня міністр економіки Ігор Петрашко та міністр інфраструктури Владислав Криклій написали заяви про відставку. Також стало відомо, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль вніс подання щодо відставки голови МОЗ Максима Степанова.

Джерело Україна 24 Теги