Справа Медведчука може розвалитися — експерт дав невтішний прогноз

Олексій Голобуцький висловився про запобіжний захід для Віктора Медведчука

Справа Медведчука може розвалитися — експерт дав невтішний прогноз

Народному депутату Віктору Медведчуку, який підозрюється у державній зраді, надягли електронний браслет. Справу Медведчука прокоментував заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Росія впливає на Україну, і робить це у різних гібридних варіантах. Браслет на нозі Медведчука жодним чином не впливає на роботу російської агентури в Україні, на п'яту колону тощо. У нас постійно відбуваються якісь суди, і людям за вчинки різного ступеня, але не державну зраду, призначають СІЗО, а людина, яку звинувачують у державній зраді, два місяці проживатиме у своєму палаці", — сказав він.

Читайте також: Очікував іншого — "слуга народу" висловився про запобіжний захід для Медведчука

Популярні відео

Голобуцький вважає, що справа проти Медведчука може розвалитися.

"Ці люди й так рідко виходять за межі території з охороною, це мультимільйонер, і я думаю, що він може чудово прожити ці два місяці, допоки справа просто розвалиться. Судячи з учорашнього виступу прокурора, це не підготовка до процесу", — сказав він.

Читайте також: Владі поки нічого пред'явити Медведчуку — ексгенпрокурор про гучну справу

Нагадаємо, 13 травня Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата України від ОПЗЖ Віктора Медведчука, який підозрюється в державній зраді, під цілодобовий домашній арешт. Запобіжний захід обрано до 9 липня 2021 року включно.

Джерело Україна 24 Теги