Вакцинація в Україні: ексміністерка заступилася за Степанова

Зоряна Скалецька розповіла, у чому причина критики міністра охорони здоров'я

Вакцинація в Україні: ексміністерка заступилася за Степанова

Депутати зі "Слуги народу" планують обговорити ймовірну відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова, розповів перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко. Своєю чергою спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що офіційних звернень щодо відставки Степанова поки не надходило.

Ситуацію прокоментувала ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Хочу нагадати, що ще тоді, коли сформували наш уряд, були різні громадські ініціативи та окремі люди, які говорили, що міністри не такі. Так що політичні заяви мають місце завжди. Друге — політизація питання COVID-19 і вакцинації переросла в таке, то збір підписів, то розмови політиків. На жаль, більшість парламентаріїв чомусь не задумуються над питанням про всю систему медичної допомоги, про все, що пов'язано з медичними працівниками та пацієнтами", — сказала вона.

Читайте також: Степанов про можливу відставку: нардепи досягли своєї мети

Популярні відео

За словами Скалецької, діяльність Степанова не розглядається депутатами в комплексі.

"Політизація теми вакцинації — ми критикуємо міністра, а чому немає комплексного підходу до його діяльності? У цьому і відповідь, що це політизація, а не виконання функції парламентського контролю. І відсутність офіційного подання (про відставку Степанова — ред.) може бути заради отримання бонусів певними політиками. Щодо критики стосовно кількості вакцин — це не робиться так швидко. Переговори почалися ще торік, і зараз приходять результати у вигляді контрактів або обіцянок", — сказала вона.

Читайте також: В "Слузі народу" прояснили ситуацію з відставкою Степанова

Ексміністерка зазначила, що потрібно вирішувати й питання, не пов'язані з коронавірусом.

"Звичайно, хотілося б, щоб не тільки на COVID-19 та вакцинації концентрувалася діяльність міністерства. Потрібно багато зробити - я можу назвати дуже багато проблем, з якими ніхто нічого не робив. Ковідна історія закінчиться, а медична система вже вимагає ухвалення певних рішень", — сказала вона.

Раніше глава МОЗ Максим Степанов розповів, скільки вакцин від коронавірусу закупить Україна.

Додамо, офіційні дані з коронавірусу станом на 14 травня 2021 року такі.

Джерело Україна 24 Теги