У Тупицького пройшов обшук — скандальний суддя розповів подробиці

Олександр Тупицький прокоментував обшук у своєму будинку і підозри на свою адресу

У Тупицького пройшов обшук — скандальний суддя розповів подробиці

Відсторонений голова Конституційного суду Олександр Тупицький планує прийти на судове засідання, якщо дозволить стан здоров'я. Про це він розповів в ексклюзивному коментарі телеканалу "Україна 24".  

Напередодні в оселі Тупицького провели обшуки на підставі рішення Печерського райсуду Києва. Як повідомили в ДБР, перевіряли причетність Тупицького до злочинної організації. Зі слів самого Тупицького, внаслідок вчорашніх обшуків у нього забрали набої до мисливського карабіна, старий телефон дружини та жорсткий диск з комп'ютера.

Читайте також: У Зеленського роз'яснили, чи можуть скандального Тупицького силою привести до суду

Популярні відео

"Обшуки, потім запобіжний захід, який, на мій погляд, не відповідає навіть тому, в чому намагаються мене підозрювати. Тому що я чинний голова КСУ — це раз, я особа під охороною – це два. Я нікуди не ховаюсь — це три. Якщо я не приходив до суду, то я знаходився в лікарні  — це чотири. Повістки я спеціально направляю так, щоб вони були з порушенням отримання за кримінально-процесуальним кодексом", — сказав Тупицький.

Читайте також: КСУ вже працює — представник Зеленського висловився про ситуацію з Тупицьким

Нагадаємо, відстороненому голові Конституційного суду повідомили про підозру ще в грудні. Йдеться про справу щодо неправдивих свідчень та підкупу свідка, яка стосується приватизації Зуївського енергомеханічного заводу на Донеччині. Вже було чотири судові засідання, на жодне Тупицький не з'явився. Спочатку нібито через загрозу його безпеці, потім захворіла мати, а далі сам опинився в лікарні. Наступне засідання має відбутися 19 травня.

Джерело Україна 24 Теги