Не ремонтували пів століття — Кличко назвав головні проблеми ЖКГ Києва

Віталій Кличко розповів, що відбувається з житлово-комунальним господарством столиці

Не ремонтували пів століття — Кличко назвав головні проблеми ЖКГ Києва

Мер Києва Віталій Кличко відповів у програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24", що робиться у столиці стосовно модернізації житлово-комунального господарства.

"Дійсно, ситуація з господарством складна. За багато років у місто майже не вкладалися гроші. Уявіть собі, ми ремонтуємо вулиці, на яких не було ремонту по 30-40 років, 50 років (вул. Алматинська). Асфальт поклали, але технологічно асфальт потрібно перекладати через 8-10 років. Ви можете уявити, як виглядає вулиця, де десятки років не робилося ніякого ремонту. До речі, за часи мого мерства зроблено понад 1100 км доріг – це не лише асфальтове покриття, це і тротуари, й освітлення. Нам ще багато потрібно зробити що стосується якості доріг, потрібно багато грошей вкладати", — сказав він. 

Читайте також: Названі три головні претенденти на декомунізацію в Києві: що на них чекає

Популярні відео

Також мер поскаржився на стан комунікацій житлово-комунального господарства.

"Але разом тим, щодо ЖКГ, ми не бачимо того стану комунікацій, які знаходяться під землею, коли труби енергонеефективні, втрачають воду, постійні розриви. Труби лежать ще з радянських часів, їх також потрібно заміняти, з цим пов’язана велика кількість проблем, які виникають. Ми зараз забрали енергетичний комплекс в управління містом, зробили компанію "Київтеплоенерго", переклали 280 км труб, і аварійність торік зменшилась на 10%", — сказав він.

Раніше Кличко пояснив, як він бореться з незаконною забудовою

Джерело Україна 24 Теги