Політолог про справу проти Медведчука: "Для нього може бути неприємний сюрприз"

"Медведчук за освітою юрист, удар феміди по ньому фактично сприймається як особистий виклик", - зазначив Постернак

Політолог про справу проти Медведчука: "Для нього може бути неприємний сюрприз"

 

Політолог Олег Постернак в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів, чи є перспективною справа проти народного депутата Віктора Медведчука.

«Теперішня ситуація точно не грає на руку Медведчуку. Єдине, що це (суд – ред.) певний майданчик для популяризації своєї особистості, останнім часом його стали включати до президентського рейтингу, але незначна підтримка й низькі стартові можливості цього політика не роблять з нього адекватного кандидата в президенти взагалі. Медведчук за освітою юрист, і той удар, який зараз феміда наносить по ньому, це фактично сприймається як особистий виклик. В цьому плані він змушений реагувати відповідними чином», - зазначив політолог.

Читайте також: Як готували підозру Медведчуку: в Раді розкрили подробиці

Популярні відео

Він вважає, що справа проти Медведчука є дуже перспективною.

«За моєю інформацією, СБУ і генпрокуратура досить ґрунтовно підійшли до підозри, матеріали справи можуть стати для Медведчука неприємним сюрпризом. Зараз ОПЗЖ кричатиме про політичні репресії – але це не політичні репресії, зараз ми є свідками ситуації початку величезного шляху з відновлення законності в Україні», - заявив Постернак.

Фото: Reuters

Читайте також: Справа Медведчука: військовий експерт назвав наслідки для Донбасу

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький заявив, що підозри в зраді народним депутатам від ОПЗЖ Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку стали ударом по верхівці російської агентури в Україні.

Джерело Україна 24 Теги