Щонеділі о 21:00

Реальна політика з Євгенієм Кисельовим

Про проект

Євген Кисельов (дивіться сторінку Євгена Кисельова в Вікіпедії) знає, що цікавить українців, і щотижня запитує це у політиків, чиновників і можновладців. «Реальна політика з Євгеном Кисельовим» виходить щотижня по неділях о 21:00 на каналі різних думок «Україна 24» і на YouTube.

Останні випуски

"Реальна політика": повернення Навального в Росію

Про повернення Навального до Москви – у випуску програми "Реальна політика" з Євгенієм Кисельовим

"Реальна політика": захоплення Капітолію та нові обставини в справі Шеремета

Про атаку на Капітолій у США, затвердження результатів виборів президента та можливий білоруський слід у вбивстві Павла Шеремета – у випуску програми "Реальна політика" з Євгенієм Кисельовим.

"Реальна політика": плани загальної вакцинації і новий курс США

Теми ефіру: - Чи вдасться втілити плани масової вакцинації від коронавірусу? - Як зміниться політика США після приходу до влади новообраного президента Байдена? - Чи відновиться кіноіндустрія після удару, завданого пандемією?

"Реальна політика": підсумки 2020 року

Про людей і події, які змінили країну і світ, про те, як ми прожили 2020-й рік в умовах пандемії - у підсумковому випуску програми "Реальна політика" з Євгенієм Кисельовим.

"Реальна політика": український бюджет-2021 і сліди Путіна в отруєнні Навального

Теми ефіру: - Чому таке відчуття, що країна рухається не туди? - Як влада витрачатиме ваші гроші? - За ким ще може стежити Путін? - І чи заспокоївся Трамп після того, як Байдена офіційно визнали переможцем виборів?

123456789