ХАРД з Влащенко

Про проект

Наташа Влащенко у своїй суспільно-політичній програмі проводить жорсткі, іноді проблемні, але дуже інформативні розмови з цікавими особистостями. Гості програми — впливові політики, громадські діячі, статусні експерти й навіть відомі блогери. Ведуча не влаштовує гостю пресконференцію, а веде розмову на рівних — з несподіваними питаннями, інтелектуально і провокаційно. Дивіться «ХАРД з Влащенко» з понеділка по середу о 19:00.

Останні випуски

"ХАРД з Влащенко": співрозмовник - Дмитро Гордон

З гостем програми - журналістом Дмитром Гордоном - Наталя Влащенко обговорює наступні теми: Чому деградує українська економіка? Чи існує у держави стратегія військової безпеки? Які нові випробування чекають на країну найближчим часом?

"ХАРД з Влащенко": гість ефіру - Юлія Тимошенко

Теми: Ситуація на Донбасі: очікування та реальність Онлайн-референдум: чи буде скасовано відкриття ринку землі? Якими будуть тарифи на комунальні послуги для населення?

"ХАРД з Влащенко": гість ефіру - Володимир Гройсман

З гостем програми - колишнім прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом - Наталя Влащенко обговорює наступні теми: - Загроза російського вторгнення: чиїм прогнозам вірити та чи можуть громадяни відчувати себе у безпеці? - Військова допомога Україні від США: на що саме підуть 150 мільйонів доларів? - Яким політикам сьогодні найбільше довіряють українці?

"ХАРД з Влащенко": гість програми - Давид Арахамія

З гостем програми - народним депутатом, головою фракції "Слуги народу" Давидом Арахамією - Наталя Влащенко обговорює наступні теми: Викрадення суддів та закриття судів: коли в Україні побудують правову державу? На порозі війни: чому гострота заяв наростає, а погрози Кремля Заходу стають майже неприкритими? Земельні закони, пільги, захист акул і дельфінів - над чим Рада працює цього тижня?

"ХАРД з Влащенко": з Дмитром Співаком про міжнародну підтримку України

З гостем програми - політиком і журналістом Дмитром Співаком - Наталя Влащенко обговорює наступні теми: Штрафи за порушення правил самоізоляції Реструктуризація валютних кредитів Хто з міжнародних партнерів готовий підтримати Україну в збереженні її територіальної цілісності?

123456789