Народ проти

Про проект

Народ, який втомився від порожніх обіцянок, хоче бачити жорстку боротьбу політиків, інтелектуальну дискусію, а головне — чути правду від тих, хто впливає на його життя. Так у масштабному проєкті Наташі Влащенко, як у справжньому Колізеї, відомі чиновники боротимуться за довіру та повагу глядачів, відповідаючи на провокаційні питання.

Останні випуски

"Народ проти": російські війська біля кордонів і рекорди коронавірусу

Теми ефіру: Російські війська біля кордонів України. Чи можлива велика війна? Нові викрадення, нові викриття. На кого із представників влади чекають проблеми? Новий штам, рекордна смертність! Чи відступить коронавірус і коли вакцинують все населення?

"Народ проти": війська Росії біля кордонів України і майбутнє переговорів по Донбасу

Теми ефіру: Стягнення російських військ до кордонів з Україною і відмова Росії від режиму тиші - чи буде велика війна? Як повернути окуповані території та коли відбудеться зустріч Нормандської четвірки? Позачергове засідання Ради - які держпідприємства-гіганти виставлять на продаж? Чергові скандали в лавах "Слуг народу". Чи стане Василь Вірастюк народним депутатом і чому Анна Колісник хоче виїхати з України?

"Народ проти": наслідки акції під ОП і масштаби епідемії в Україні

Теми ефіру: Мітинги під Офісом президента. Хто організовує натовп проти президента і чому дедалі більше акції схожі на постановку? Нові санкції РНБО. Як дорадчий орган при президентові став найвідомішим в країні? Рекордна смертність, рекордна кількість заражених! Чи зможе влада запобігти страшному сценарію розвитку пандемії, про який говорять науковці?

"Народ проти": шанси на нову коаліцію в Раді і плани повернення Криму

Теми ефіру: Чи буде коаліція "Слуги народу" і "Батьківщини"? 7 років окупації. Коли Крим повернеться додому? Розмова Суркова та Медведчука: хто зрадив Україну?

"Народ проти": загострення на Донбасі і новий штам в Україні

Теми ефіру: - Загострення на фронті та відмова Росії зустрічатися в нормандському форматі. Чи можлива велика війна? Чому у Києві заявляють про розроблений і підтриманий Францією та Німеччиною план врегулювання, а у Кремлі про нього не чули? Чи не втрачена надія на дипломатичне вирішення конфлікту на Сході? - Британський штам коронавірусу вже в Україні! Як боротися з новим видом хвороби? Чому дедалі більше помирають молоді люди, а у західних областях подекуди вже немає місць і хворі лежать у коридорах? Чому за 15 днів вакцинували 25 тисяч людей, хоча це менше, ніж мав бути денний показник?

123456