Залишили без води і туалету: в Рівному комунальники жорстко покарали чиновників

Райрада заборгувала за комунальні послуги значну суму

Залишили без води і туалету: в Рівному комунальники жорстко покарали чиновників

У Рівному місцеві комунальники через борги відрізали від водопостачання будівлю райради та адміністрації. Близько півтисячі чиновників позбавили можливості сходити до туалету або навіть просто помити руки – вони змушені проситися до сусідніх кав’ярень.

Як повідомляється в сюжеті програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24", від ранку в адмінбудівлі зачинили туалети, для відвідувачів почепили спеціальні таблички. Працівники змушені ходити до кафе, що розміщені поряд. Там пускають навіть без додаткової оплати, оскільки знають в обличчя чиновників, які ходять на комплексні обіди. Та службовці все одно нарікають.

"Треба відриватися від робочого часу та місця, йти декілька хвилин", - каже начальник відділу Рівненської РДА Богдан Лісовець.

Читайте також: Субсидія не врятує — економіст про борги за "комуналку"

Популярні відео

З ним погоджується працівниця Рівненської РДА Дарина Філімонова:

"Дуже проблемно. В нас більшість жінок. Викручуємося, просто ходимо в сусідні кафе та приміщення. Іншого виходу немає".

У водоканалі пояснюють, що не могли вчинити інакше, оскільки борг за спожиту воду сягнув 138 тисяч гривень. За півроку райрада, на чиєму балансі перебуває будівля, не заплатила жодного разу.

"У п'ятницю після отримання попередження частково погасили борг - заплатили 18 тисяч, але цього недостатньо. Відповідно, у п'ятницю провели попередження, сьогодні відключили", - пояснив заступник директора "Рівнеоблводоканалу" Микола Ткачук.

У райраді кажуть, що такої рішучості від водоканалу не чекали. Виправдовуються, що не платили, бо орендарі приміщень заборгували їм 3,5 мільйони гривень. Зараз просять комунальників про реструктуризацію боргу. Поки усні перемовини про подачу води безрезультатні. 

"Комунальне підприємство скерувало листи до водоканалу, щоб реструктуризувати до кінця року борг на певні платежі, які ми зобов'язані сплатити. Ми ідемо в процесі оплати", - повідомив керівник управління майновим комплексом Рівненської райради Богдан Михалюк.

Раніше експерт з питань ЖКГ Олег Голубенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи можуть українці забирати квартири за борги за комунальні послуги.

Джерело Україна 24 Теги