Треба вміти жити в новому світі — Ілларіонов про марш на честь СС "Галичина"

Андрій Ілларіонов навів приклади примирення народів після Другої світової війни

Треба вміти жити в новому світі — Ілларіонов про марш на честь СС "Галичина"

Президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов висловився про марш на честь річниці створення "СС Галичина", який відбувся 28 квітня.

"Це частина української історії, вона така, яка є, і є люди, для кого це є частиною пам'яті. Для інших це є частиною неприємної пам'яті. Минуло вже 76 років після закінчення війни, і є можливість для того, щоб ветерани або їхні нащадки знайшли можливість вирішити всі питання, щоб настала пора миру. Миру насамперед у головах. Французи з німцями давно вирішили всі питання, і не тільки підбили підсумки війни, а будують спільну Європу. Ці питання вирішили поляки з німцями, а для поляків вторгнення Німеччини на територію країни призвело до загибелі величезної кількості людей, майже третини населення", — сказав він.

Читайте також: Бездіяльність США щодо України розпалює апетити Путіна – Ілларіонов

Популярні відео

За словами Ілларіонова, при цьому пам'ять про минуле не повинна впливати на майбутні дії.

"Ми не повинні забувати про те, що було в минулому, але не повинні дозволяти минулому керувати нашими діями сьогодні й завтра. В історії Європи, України та Росії була величезна кількість воєн, її потрібно пам'ятати, але сьогодні потрібно вміти жити в новому світі", — сказав він.

Раніше Ілларіонов розповів, що буде, якщо президент Росії Володимир Путін і президент США Джо Байден укладуть угоду щодо України.

Джерело Україна 24 Теги