Ляшко запропонував вирішення проблеми дефіциту вакцин від COVID-19

Олег Ляшко заявив про необхідність рівного доступу до вакцин

Ляшко запропонував вирішення проблеми дефіциту вакцин від COVID-19

Фармацевтичні компанії заробляють мільярди на здоров'ї людей під час пандемії, заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"Що Україна отримає, поживемо — побачимо. Тому що заяв багато робили — і зверталися за вакциною, щоб США дали. Я у вашому ефірі пів року тому говорив, що цей вакцинний націоналізм, коли вони мільярди заробляють... Подивіться, Pfizer 4 млрд доларів заробила в цьому кварталі на продажу вакцин. В Індії щодня сотні тисяч хворих, і вони не можуть купити вакцину, тому що одні мільярди на цьому заробляють, а інші вмирають. Всі ці вакцини перетворилися в чистий бізнес на здоров'ї людей. Тому не повинно бути взагалі ніяких ліцензій і обмежень для проведення вакцинації та для виготовлення вакцин", — сказав він.

Читайте також: Ляшко розповів, з чого повинна починатися деолігархізація

Популярні відео

Ляшко вважає, що потрібно зняти ліцензійні обмеження з вакцин, щоб усі могли їх виробляти для себе.

"Було ж очевидно відразу, що коли всі почали відгороджуватися - собі вакцину, собі вакцину... Ну вакцинуєте ви своїх. А коли навколо всі невакциновані, що ви будете робити, як ви виживете? Не можна побудувати комунізм в окремо взятому колгоспі. Потрібно, щоб у всьому світі люди мали вільний доступ до ліків, до вакцин, до медицини тощо. Якщо Україна може виробляти вакцини — дайте, зніміть ліцензійні обмеження і дайте нам зробити вакцину, щоб ми допомогли людям", — сказав він.

Раніше Ляшко розповів про корупцію в українській владі.

Станом на 11 березня 2021 року за добу кількість хворих на коронавірусну інфекцію збільшилася на 2 208 осіб.

 

Джерело Україна 24 Теги